شلوار مام استایل مردانه را این طور استایل کنید تا ضایع نشوید +۱۵ پیشنهاد

شلوار مام استایل مردانه از جمله لباس هایی است که پوشیدن آن نیاز به دقت زیاد دارد تا از یک عنصر مد روز به عامل ضایع شدن استایل تبدیل نشود.

چندین دهه است که شلوار جین مام استایل با جنسیت زنانه پیوند خورده است، اما این روند در سال های اخیر تغییر کرده و برخی از مردان نیز به شلوار مام استایل علاقه مند شده اند. شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که در کمد لباس خود شلوار مام استایل مردانه دارند یا قصد خریدن آن را دارند، اما هنوز دودل هستند که تصمیم شان درست است یا خیر. اگر این طور است، در این مطلب کمک می کنیم تا راه های ست کردن این شلوار را بیاموزید تا به جای تمسخر، شاهد تحسین دیگران باشید.

مردان چطور شلوار مام استایل بپوشند؟

بیشتر پسرها تمایلی به پوشیدن و امتحان کردن شلوار مام استایل ندارند. دلیل آنها روشن و قابل درک است: وقتی شلوار مام استایل به درستی پوشیده نشود، ضایع و ناخوشایند به نظر می رسد. با وجود این، راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید شلوار مام استایل مردانه را بدون اینکه شبیه لباس پوشیدن زنانه باشد امتحان کنید.

ابتدا مطمئن شوید شلواری که انتخاب کرده اید اندازه است. شلوار مام استایل مردانه باید جمع و جور باشد، اما تنگ نباشند، و باید خط طبیعی کمر را لمس کند.

دوم، شلوار مام استایل را با یک پیراهن، ژاکت یا کاپشن قد کوتاه ست کنید. این کار کمک می کند تا نسبت ها متعادل باشند و یک ظاهر جذاب تر ایجاد شود.

در نهایت، چند اکسسوری اضافه کنید تا به جلوه لباس بیافزاید. یک کت چرمی یا یک گردنبند معمولی می تواند در تبدیل شلوار مام استایل از یک لباس ناهمگون به یک پوشش شیک کمک زیادی کنند. پس از امتحان کردن این مد تازه نترسید و با کمی سعی و خطا می توانید به استایل مورد نظرتان برسید.

۸ نکته برای پوشیدن شلوار مام استایل مردانه

۱- شلوار متناسب و فیت بدنتان را پیدا کنید

مهمترین چیز در مورد یافتن شلوار جین مام استایل مناسب این است که مطمئن شوید که به خوبی به تن تان می نشیند. اگر خیلی گشاد یا خیلی تنگ باشد، ظاهر خوبی نخواهد داشت.

۲- شستشوی تیره تر را انتخاب کنید

برای این که قلمی تر به چشم بیاید، بهتر است رنگ تیره تر را انتخاب کنید. شلوار مام استایل تیره رنگ بهتر دیده می شود، بنابراین سعی کنید از شلوارهای خیلی روشن دوری کنید.

۳- پاچه کوتاه را در نظر داشته باشید

شلوار جین مام استایل با پاچه های کوتاه قطعاً شیک‌تر از مدل تمام قد است، بنابراین سعی کنید شلواری پیدا کنید که تا وسط ساق پا باشد.

۴- پیراهن را داخل شلوار بزنید

پوشیدن پیراهن با شلوار مام استایل مردانه همیشه ایده خوبی بوده است، چرا که به ایجاد ظاهری شیک تر کمک می‌کند. فراموش نکنید که پیراهن را داخل شلوار بزنید.

۵- لوازم جانبی را اضافه کنید

برای اینکه شلوار مام استایل تان واقعا متمایز باشد، چند اکسسوری جالب و شیک به استایل تان اضافه کنید. یک عینک آفتابی فوق العاده یا یک دستمال سر باحال می تواند سطح ظاهر شما را چند پله بالاتر ببرد.

۶- پاچه ها را تا بزنید

بهترین ظاهر شلوار مام استایل مردانه زمانی است که قوزک پا پیدا باشد. تا زدن پاچه باعث می شود تا شلوار یک ظاهر مدرن تر و شیک تر پیدا کند و از دیگران متمایز شوید.

۷- کمربند ببندید

بستن کردن با شلوار مام استایل مردانه فقط برای نگه داشتن آن نیست، بلکه گزینه ای است که همیشه جواب می دهد و به ساختن یک تیپ مردانه شیک کمک می‌کند.

۸- اعتماد به نفس داشته باشید

مهمترین نکته هنگام پوشیدن شلوار مام استایل مردانه این است که اعتماد به نفس داشته باشید. اگر خودت خودت را قبول نداشته باشی، هیچ کس دیگری هم باورت نمی کند.

آیا شلوار مام استایل به مردها می آید؟

اگرچه شلوار مام استایل یک پوشیدنی سنتی مردانه نیست، اما می تواند بسیار جذاب باشد.

شلوار مام استایل با کمر بلند و راحت به برجسته‌تر شدن حالت هفتی شکل بدن کمک می‌کند و پاچه تاخورده آن کنتراست خوبی با قسمت باریک در کمر ایجاد می کند. علاوه بر این، پارچه ساختار یافته شلوار مام استایل می تواند به برجسته کردن ویژگی های مردانه مانند شانه های پهن و کمر باریک کمک کند.

در نتیجه، شلوار مام استایل مردانه می تواند انتخابی عالی برای افرادی باشد که می خواهند هیکل خودشان را به رخ بکشند. البته باز هم تاکید می کنیم برای اینکه این مدل شلوار جین تاثیری مثبت تیپ و استایل مردانه تان داشته باشد، مهم ترین نکته انتخاب شلوار با اندازه مناسب است.

علاوه بر این، شلوار مام استایل را می‌توان به روش‌های مختلف استایل کر و اگر به دنبال یک استایل جین مد روز و جذاب هستید، این مدل شلوار جین می تواند انتخاب مناسبی باشد.

۱۵ روش استایل کردن شلوار مام استایل مردانه

در اینجا چند روش برای پوشیدن شلوار جین مام استایل برای مردها و پسران را مرور می کنیم:

۱- با پیراهن دکمه دار و کفش کتانی

یکی از راه های استایل کردن شلوار مام استایل مردانه این است که که آن را با یک پیراهن دکمه دار ست کنید. این یک ظاهر غیررسمی و راحت به شما می دهد و می‌توان با لوازم جانبی مناسب آن را شیک تر کرد. به عنوان مثال، می توانید یک گردنبند، کتانی، یا یک عینک آفتابی به مجموعه اضافه کنید. یک ظاهر کلاسیک و آماده برای کافه رفتن با دوستان.

۲- با یک تیشرت گرافیکی و صندل

تیشرت گرافیکی کلاسیک راهی عالی برای شخصیت دادن به تیپ است. به علاوه، به متعادل کردن حس دخترانه شلوار مام استایل کمک می کند. این یک تیپ ساده و راحت و در عین حال خنک و شیک است. برای دورهمی های دوستانه که قرار نیست خیلی به ظاهرتان برسید مناسب است.

۳- با ژاکت و کفش کالج

یک تیپ آراسته تر با شلوار مام استایل و گزینه ای عالی برای هوای خنک تر است و بسته به موقعیت می توان آن را رسمی تر یا غیررسمی تر کرد.

۴- با هودی و کفش کتانی

یک تیپ کژوال و اسپرت که برای دویدن یا ورزش کردن مناسب است. کتانی یا حتی بوت ورزشی به شما کمک می‌کند تا ظاهری قوی تر داشته باشید و به آن جلوه ای بدهید.

۵- با کاپشن خلبانی و بوت

ست کردن شلوار مام استایل مردانه با کاپشن خلبانی و بوت گزینه ای عالی برای پاییز و زمستان است که همزمان گرما و شیک پوشی را با هم فراهم می کند.

۶- با کاپشن جین و کفش کالج

یک تیپ باحال و بدون دردسر که مناسب روزهای معتدل بهاری و پاییزی است. اگر می خواهید هم خوش تیپ و آراسته جلوه کنید و هم راحت باشید، ترکیب مام استایل با کاپشن جین و کفش کالج را در نظر داشته باشید.

۷- با کاپشن چرم و بوت چلسی

این ظاهر هیجان‌انگیز برای گردش شبانه یا کنسرت رفتن عالی است. مطمئناً توجهات را به خود جلب می کند.

۸- با کت بلیزر و کفش مجلسی

ترکیب شلوار مام استایل مردانه با کت بلیزر و کفش مجلسی یک ظاهر درخشان و شیک ایجاد می کند که برای هر موقعیت رسمی یا نیمه رسمی مناسب است.

۹- با یقه اسکی و بوت

یک تیپ خودمانی و شیک است مناسب روزهای سرد سال است. این ترکیب گرمتان می کند و در عین حال عالی به نظر می رسید.

۱۰- با ژاکت کاردیگان و کفش کتانی

یک ظاهر راحت و غیررسمی است که برای انجام کارهای روزمره عالی است. همچنین برای مردانی که می خواهند شلوار مام استایل را امتحان کنند، اما هنوز در مورد آن مردد هستند، یک شروع خوب است.

۱۱- همراه تیشرت و پیراهن چهارخانه

اصولا شلوار مام استایل یک لباس متهوارنه برای مردان است، اما اگر بخواهید آن را کنترل کنید، می توانید به همراه یک پیراهن چهارخانه یا اوورشرت که روی تیشرت پوشیده همراه کنید.

۱۲- همراه کردن با کلاه

کلاه بیس بال یا کلاه کاموایی کمک می کند تا در زمستان سرتان را از گزند هوای سرد در امان نگه دارید و در عین حال یک عنصر باحال به تیپ شما اضافه می کند.

۱۳- لایه بندی با کت جین

با پوشیدن کت جین به همراه شلوار مام استایل مردانه، همزمان که با سرمای هوا مقابله می کنید، تیپ جین خود را هم حفظ می کنید.

۱۴- با لوازم جانبی مردانه

ظاهر خود را با اکسسوری های مردانه، مانند یک ساعت مچی خشن یا یک جفت کفش کتانی، به حد اعلا برسانید. از پوشیدن هر چیزی که خیلی زرق و برق دار یا دخترانه است، مانند گوشواره های حلقه ای یا کفش های براق خودداری کنید.

۱۵- آن را ساده نگه دارید

درگیر فکر و خیال بیش از حد نشوید. نکته کلیدی برای روی مد ماندن شلوار مام استایل مردانه این است که تیپ خود را ساده نگه دارید و اجازه بدهید که شلوار، ستاره نمایش باشد.

آیا شلوار مام استایل به مردها می آید؟

بله، مردها با شلوار مام استایل ظاهر خوبی دارند. البته این سوالی است که مدت هاست در دنیای مد بر سر آن اختلاف نظر دارند. در یک طرف کسانی هستند که می گویند ظاهری با فاق بلند و راحت، صرف نظر از جنسیت، جذاب تر از آن است که کنار گذاشته شود. در حالی که دیگران باور دارند این شلوار به هیچ مردی نمی آید.

در نهایت، این موضوع به سلیقه شخصی هرکسی برمی گردد. برخی با شلوار مام استایل مردانه عالی به نظر می رسند، در حالی که برخی دیگر مدل های کلاسیک را ترجیح می دهند. می توانید سبک های مختلف را امتحان کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا