۴ استایل داغ شلوار جین مردانه در سال ۱۴۰۳

شلوار جین مردانه با استایلی که نگاهی به مدهای سال های گذشته دارد، وارد سال 1403 شده است.

مهم نیست که در چه فصلی قرار داریم یا چه چیزی مد است، شلوار جین مردانه همیشه یکی از واجبات کمد لباس است. چه شلوار باشد و چه کت، جین برای هر کمدی ضروری است و سال ۱۴۰۳ (۲۰۲۴ میلادی) برای این لباس کلاسیک مهم تر هم خواهد بود. در حالی که هرکسی درباره جین تنگ یا گشاد نظر خودش را دارد، حقیقت این است که امسال شاهد روندی خواهیم بود که به دنبال جین های متنوع تر و کلاسیک تر است.

اگر روی شلوار جین متمرکز شویم، باید بگوییم که گشادتر و بگی می شوند، اما همان حس و حال همیشه مد بودن را خواهند داشت و ارزش دارد که کمی بیشتر خرج آن کنیم. سرمایه گذاری روی پارچه جین مناسب به این معناست که چندین سال، جنس باکیفیتی در کمد لباس خود خواهید داشت.

با توجه به اینکه اخیراً بسیاری از ترندهای مد ظاهر جسورانه تری پیدا کرده اند، این ترندهای جین را نمی توان پس زد. بسیاری از روندهای مد و استایل ۲۰۲۴ بر بازگشت به مدهای قدیمی با اعمال کمی تغییرات مدرن مبتنی هستند. در حالی که برخی از ترندهای جین ممکن است به جسارت بیشتری نیاز داشته باشند، برخی دیگر برای ظاهر کلاسیک تر مناسب هستند. با توجه به اینکه ظاهر سر تا پا جین یکی از ملزومات فعلی کمد لباس ها است، خوب است که ببینیم در سال جدید چه در سر طراحان وجود دارد.

شلوار جین مردانه وصله شده با نقش های فرش ایرانی.
شلوار جین مارک نوردستروم

 

شلوار جین مردانه بازسازی شده

اگرچه جین در حال تجربه کردن یک ارتقای مدرن است، اما حس و حال اواخر دهه ۱۹۹۰ و سبک Y2K در همه روندها وجود دارد. این روزها شلوار جین اصلاح شده با وصله ها و جزئیات کمتر ساختاریافته، بیشتر دیده می شوند و در سال ۲۰۲۴ ویترین برجسته تری خواهند داشت. برای اینکه سراغ شلوار جین وصله دار بروید نترسید، چرا که می توانند گزینه ای شیک و بادوام برای شما باشند.

اضافه شدن رنگ های متضاد و تکه های بازسازی شده به شلوار جین، در حال تبدیل شدن به یک هنجار است و بسیاری از افراد به دنبال یک شلوار منحصربه فرد هستند که بتوانند آن را سفارشی سازی کنند و مطابق میل خود بازسازی کنند. در حالی که برای تهیه شلوار جین بازسازی شده لازم نیست که استاد خیاطی باشید، اما می توانید از یک خیاط یا طراح لباس ماهر کمک بگیرید. کسانی که می خواهند ظاهری کمتر توی چشم داشته باشند، می توانند شلوار جین با جیب های پشت متضاد را انتخاب کنند که بدون نیاز به انجام کار زیاد، حس جین های بازسازی شده را می دهد.

شلوار جین مندرس
شلوار جین رنگ پاشی شده مارک نوردستورم

شلوار جین مردانه مندرس

اگر به فکر خلاص شدن از شر شلوار جین قدیمی آسیب دیده خود هستید، شاید بتوانید یک فصل دیگر هم از آن استفاده کنید. با پیروی از روند مد مندرس و راحت، افراد بیشتری پارچه های جین سنگ شور شده را که به آنها ظاهری قدیمی تر می دهد، انتخاب می کنند. اگرچه که می توانید شلوار جین از قبل خراشیده یا پاره شده بخرید، اما این گزینه را هم دارید که خودتان آن را تهیه کنید.

چند رشته نخ را شل کنید و با قیچی به آن خراش دهید. همچنین می توانید شلوار جین تان را چند بار بشویید تا ظاهری خشن تر به آن بدهید تا شبیه جین های قدیمی بشود که فقط در فروشگاه های دست فروشی می توانید پیدا کنید. یکی دیگر از روش های محبوب استفاده از چند قطره رنگ است تا جلوه ای رنگ پاشی شده و ظاهری مندرس تر به آن بدهد.

شلوار جین مردانه دمپا گشاد
شلوار جین مردانه مارک گپ

بزرگتر بهتر

در حالی که بسیاری هنوز مشتاق شلوار جین اسلیم فیت و چسبان هستند، واقعیت این است که رفته رفته، جین گشادتر و بگی تر می شود. روزهایی که شلوار جین مردانه تنگ تر مد بود، گذشته است. امروزه، خیابان ها پر شده از شلوار جین دمپا گشاد که تا روی کفش می آید و روی زمین کشیده می شود. این شلوار نسبتا گشاد و بگی که حس و حالی قدیمی به تیپ شما می دهد، کمی اغراق آمیز و دراماتیک است.

برای این منظور، دنبال شلوار جین با کمر و ران متناسب باشید تا به شما کمک کند در قسمت باسن، احساس راحتی بیشتری داشته باشید. حتماً یک کمربند را نیز به عنوان یک اکسسوری مد روز و کاربردی اضافه کنید تا به داشتن تیپ مردانه شیک کمک کند. اگرچه ممکن است برخی فکر کنند که این یک مد زودگذر است، اما به نظر می رسد ترند جین گشاد ۲۰۲۴ در ادامه مدی است که به این زودی ها از بین نخواهد رفت.

شلوار جین راسته
شلوار جین مارک لیوایز

بازگشت به شلوارهای کلاسیک

در عصر ریزروندها (میکروترندها) و مدهای سریع، بسیاری از افراد از تغییر پیوسته روندهای جین خسته شده اند. به خصوص برای کسانی که ترجیح می دهند روی لباس جین خود سرمایه گذاری کنند، این که همیشه دنبال پارچه های جین جدید باشند گران تمام می شود. به همین دلیل، خیلی از افراد به سراغ شلوارهای جین کلاسیک می روند که هیچ وقت از مد نمی افتند و یک انتخاب مطمئن برای یک کمد لباس شیک هستند.

اگر طرفدار ترندهای دراماتیک و خارج از چارچوب نیستید، از سبک راسته در سایه های کلاسیک مانند نیمه سنگ شور ​​استفاده کنید تا ظاهری داشته باشید که هرگز از مد نمی افتد. این شلوار جین با تاکید روزافزون بر کیفیت به جای کمیت، به شما امکان می دهد تا روی یک شلوار جدید شیک سرمایه گذاری کنید بدون اینکه نگران از دست دادن جذابیت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا