۶ سوال رایج مردان درباره رابطه جنسی و پاسخ آنها

رابطه جنسی نقش مهمی در زندگی مردان دارد و به همین دلیل معمولا در مورد آن نگرانی ها و سوالاتی دارند.

مردان سؤالات زیادی در مورد رابطه جنسی دارند و به گفته متخصصان و سکس تراپیست ها، این سوالات کاملا رایج هستند. در اینجا رایج ترین سؤالاتی که مردان از سکسولوژیست ها می پرسند و پاسخ به این سوالات را مرور می کنیم.

هر چند وقت یک بار باید رابطه جنسی داشته باشیم؟

مثل این است که بپرسید چند وقت یکبار باید غذا بخورم؟

در مورد تعداد دفعات رابطه جنسی هیچ عدد ایدئالی وجود ندارد. تا زمانی که شریک زندگی شما موافق است، هر چقدر که می خواهید، هر چند وقت یکبار که می خواهید و هر چند بار که می توانید، رابطه داشته باشید.

چرا زود ارضا می شوم و چطور بر آن غلبه کنم؟

انزال زودرس شایع تر از آن چیزی است که فکر می کنید، اما خوشبختانه، راه کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از آن انجام دهید.

می توانید ژل و اسپری بی حس کننده یا کاندوم تاخیری که به کاهش حس کمک می کنند و در نتیجه انزال را به تأخیر می اندازند را امتحان کنید یا به سراغ تکنیک فشار بروید. همچنین تمرینات کگل برای تقویت عضلات لگن وجود دارد که کمک می کند مدت بیشتری دوام بیاورید. اگر مشکل بیشتر احساسی است تا جسمی، با یک درمانگر مشورت کنید تا به اصل موضوع برسید.

بخوانید: رابطه عاشقانه می خواهید؟ ۶ ساعت در هفته برای این کارها وقت بگذارید

چگونه با اضطراب عملکرد مقابله کنیم؟

اضطراب عملکرد تقریباً همیشه با سطوح استرسی که مرد تحمل می کند و یا با اعتماد به نفس پایین مرتبط است. هر دوی این موارد را می توان با یک سبک زندگی سالم تر و یا کمک سکس تراپیست حل کرد. اگر مشکل خیلی شدید نباشد، حتی مکالمه با شریک زندگی می تواند به بهبود آن منجر شود.

روی یک تخت با ملحفه سفید، دست خوابیده یک مرد در دست یک زن دیده می شود که نشان دهنده رابطه جنسی میان آنها است.

چگونه بفهمیم که همسرمان واقعا ارضا شده است؟

از نظر فنی نمی توانید این موضوع را متوجه شوید.

از آنجایی که ارگاسم زنانه معمولاً با هیچ نوع ترشح یا انزالی مشخص نمی شود، هیچ راهی وجود ندارد که مطمئن شوید او به اوج رسیده است یا نه، مگر اینکه خود زن آن را بیان کند. تنها راه برای اطمینان از اینکه او به اوج می رسد این است که به همان اندازه که روی لذت خود تمرکز می کنید، روی لذت او تمرکز کنید و بعد از آن گفتگوی صادقانه داشته باشید تا در دفعات بعدی رابطه جنسی بهتری داشته باشید.

چگونه او را وادار کنم که کارهای دیگری را در رختخواب امتحان کند؟

دو کلمه: گفتگو و رضایت.

با او صادقانه در مورد کاری که می خواهید انجام دهید صحبت کنید و آن را امتحان کنید. در مورد اینکه چه چیزی در رابطه جنسی برای هر دوی شما لذت بخش است گفتگو کنید و موضوعات ممنوعه و خطر قرمزهای یکدیگر را بشناسید. مسیر یک تجربه جنسی لذت بخش متقابل همیشه از طریق گفتگو و جستجوی مورد رضایت دو طرف می گذرد.

بخوانید: خوش هیکل نیستید؟ به این ۳ توصیه عمل کنید

آیا اندازه آلت تناسلی من به اندازه کافی خوب است؟

در مورد آلت تناسلی مردانه چیزی به نام اندازه کافی وجود ندارد. برخلاف آنچه که در فیلم های پورن نشان می دهند و برخلاف آنچه که اکثر مردان دوست دارند به خود ببالند، اندازه متوسط ​​آلت تناسلی در هنگام نعوظ بین ۱۳ تا ۱۵ سانتیمتر ست که برای تحریک کلیتوریس زنان کافی است. قبل از اینکه متر را دست بگیرید، بدانید که اندازه آلت شما تا زمانی که همسرتان شکایتی نداشته باشد، خوب است.

در نهایت باید گفت که هر مردی ممکن است سوالاتی درباره رابطه جنسی خود و همسرش داشته باشد و این موضوع نه عجیب است و نه مایه خجالت. اگر مشکل جدی باشد می تواند به زندگی زناشویی آسیب جدی بزند و یک ازدواج خوب را به شکست منتهی کند. برای حل این مشکلات می توان از روانشناسان، مشاوران، سکس تراپیست ها و سکسولوژیست ها استفاده کرد. بعد از آن حتما از میزان تغییری که در زندگیتان ایجاد شده است شگفت زده خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا