پاتریک دمپسی به عنوان سکسی ترین مرد سال ۲۰۲۳ انتخاب شد

مجله پیپل عنوان سکسی ترین مرد زنده سال 2023 را به پاتریک دمپسی اعطا کرد.

پاتریک دمپسی، بازیگر سریال «آناتومی گری» از سوی مجله پیپل به عنوان «سکسی ترین مرد زنده» سال ۲۰۲۳ انتخاب شد تا جانشین کریس ایوانز، ستاره مارول و برگزیده سال ۲۰۲۲ شود.

دمپسی، ۵۷ ساله، گفت که با شنیدن این خبر «کاملا شوکه» شده و فکر کرده که این یک شوخی است و شروع کرده به خندیدن.

او گفت: «من کاملا آن را فراموش کرده بودم و اصلا فکر نمی کردم که در چنین جایگاهی باشم.»

تصویر پاتریک دمپسی با تیتر «سکسی ترین مرد زنده!» روی جلد شماره آتی مجله پیپل
تصویر پاتریک دمپسی روی جلد شماره آتی مجله پیپل

دمپسی به پیپل گفت: «داشتن چنین شناختی خوب است، و مطمئناً اعتماد به نفس من را کمی بالا برد، اما به من بستری می دهد تا از آن برای چیزهای مثبت استفاده کنم.»

جذاب ترین مرد سال ۲۰۲۳، در طول سال ها محبوبیت خود را افزایش داده است و در نزدیک به ۲۵۰ قسمت از سریال «آناتومی گری»، در نقش جراح مغز و اعصاب «درک شپرد»، معروف به «مک دریمی» حضور داشت.

دمپسی که با رابطه عاشقانه ای با همسر ۵۷ ساله اش جیلیان، آرایشگر و موسس سالن زیبایی، ۳ فرزند دارد و درباره این که فرزندانش چه واکنشی خواهند داشت، گفت که آنها من را دست می اندازند و اذیت می کنند و تمام دلایلی را که من نباید انتخاب می شدم پیدا می کنند.

او گفت: «آنها فقط مرا دست می اندازند و اذیت می کنند… که این خوب است، [چون] آنها مرا جوان نگه می دارند.»

پاتریک دمپسی به همراه همسرش، دختر 21 ساله اش و دو پسر دوقلوی 16 ساله
پاتریک دمپسی به همراه همسرش، دختر ۲۱ ساله اش و دو پسر دوقلوی ۱۶ ساله

در ماه دسامبر، دمپسی در فیلم «فراری» به کارگردانی مایکل مان، در نقش پیرو تاروفی، راننده ایتالیایی فرمول یک، به روی پرده خواهد رفت. آدام درایور و پنه لوپه کروز دیگر نقش آفرینان این فیلم هستند.

وقتی دمپسی متوجه شد که این فیلم قرار است ساخته شود، خطر کرد و با مان تماس گرفت تا نقشی را از او بخواهد.

او گفت: «من سال ها این فیلم را دنبال می کردم، بنابراین به مایکل زنگ زدم. این به من آموخت که اگر واقعاً چیزی را می خواهی، باید خودت انجامش دهی.»

یکی دیگر از پروژه های پرشور دمپسی، «مرکز دمپسی» است که او به افتخار مادر مرحومش برای حمایت از بیماران سرطانی و عزیزانشان تأسیس کرد.

تا کنون مردان شناخته شده دیگری همچون مایکل جردن، ستاره سابق بسکتبال، برد پیت و هریسون فورد، بازیگران هالیوود این عنوان را کسب کرده اند. عنوان سکسی ترین مرد زنده نخستین بار در سال ۱۹۸۵ از طرف مجله پیپل به مل گیبسون، بازیگر و کارگردان آمریکایی، داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا